סרטים
תיעודיים לטלוויזיה

יוצרים

יוצרים בז'אנר הדוקומנטרי הגיעו לכאן יוצרים בירושלים עם רגעים מתועדים, סיפורים שהם רוצים לספר ושחשוב שיישמעו.  היוצרים עבדו בחממה על דיוק הדרך שבה כל סיפור מסופר, הצגת הגיבורים והקשרים הנרקמים דרך המצלמה שלהם. 

גיא הודס

כאן רוקדים

אוסף סרטים ביתיים של מפעל לתיעוד ריקודי עדות נחשף לראשונה ובאמצעותו אנחנו חוזרים אל העבר ומגלים איך הרב תרבותיות של הריקוד נשמרה עד היום.

מעיין ניניו-קנפו

דימונה צ'מפיונס

תיעוד מאבקו של דוד יו"ר קבוצת דימונה צ'מפיונס בניסיון להציל מפינוי את מגרש הקריקט המאולתר עליו משחקת קבוצתו שהופך למאבק על זהות ותרבות הקהילה ההודית בדימונה.

טל קושנר
יניב בן אהרון

נילי בלאק

הספורטאית המעוטרת בישראל, המתאגרפת הדתייה נילי בלאק, מתאמנת בכדי לזכות בתואר היחיד שעוד חסר לה בקריירה, בדרך היא מחפשת איזון בין חייה הפרטיים ובין חייה המקצועיים ומתחילה להפנים שלא כל ההישגים מגיעים עם מדליה.

מתן גור
מעיין בלך

דור הדיסקים

אבא של מתן, די ג'י ושדרן רדיו מיתולוגי מת לפני חמישה חודשים מדום לב. הוא השאיר אחריו פלטת די ג'י כבדה ושאלות גדולות שנוגעות לאבהות וליצירה. מתן מחפש בית לפלטה. היא מסמלת את כל מה שהוא לא רוצה להיות - אבא לא מתפקד, גבר חלש ובדרן שוליים. הוא חובר למעיין, חברו הטוב, וביחד הם יוצאים למסע בו יפגשו אבות יוצרים משלושה דורות שונים.

מנטורים

מיכל בן דוד

יריב מוזר

kanyo@kan.org.il

סינמטק ירושלים, דרך חברון 11 ירושלים

כאן יוצרים בירושלים: לוגו הרשות לפיתוח ירושלים
לוגו כאן תאגיד השידור הישראלי
כאן יוצרים בירושלים: לוגו המיזם לקולנוע ולטלוויזיה בירושלים