סרטים
תיעודיים לטלוויזיה

יוצרים

יוצרים בז'אנר הדוקומנטרי הגיעו לכאן יוצרים בירושלים עם רגעים מתועדים, סיפורים שהם רוצים לספר ושחשוב שיישמעו.  היוצרים עבדו בחממה על דיוק הדרך שבה כל סיפור מסופר, הצגת הגיבורים והקשרים הנרקמים דרך המצלמה שלהם. 

Guy - Guy Hodes.jpg

גיא הודס

כאן רוקדים

אוסף סרטים ביתיים של מפעל לתיעוד ריקודי עדות נחשף לראשונה ובאמצעותו אנחנו חוזרים אל העבר ומגלים איך הרב תרבותיות של הריקוד נשמרה עד היום.

מעיין קנפו ניניו.png

מעיין ניניו-קנפו

דימונה צ'מפיונס

תיעוד מאבקו של דוד יו"ר קבוצת דימונה צ'מפיונס בניסיון להציל מפינוי את מגרש הקריקט המאולתר עליו משחקת קבוצתו שהופך למאבק על זהות ותרבות הקהילה ההודית בדימונה.

יניב וטל_250X250.jpg

טל קושנר
יניב בן אהרון

נילי בלאק

הספורטאית המעוטרת בישראל, המתאגרפת הדתייה נילי בלאק, מתאמנת בכדי לזכות בתואר היחיד שעוד חסר לה בקריירה, בדרך היא מחפשת איזון בין חייה הפרטיים ובין חייה המקצועיים ומתחילה להפנים שלא כל ההישגים מגיעים עם מדליה.

מתן ומעיין_250X250.jpg

מתן גור
מעיין בלך

דור הדיסקים

אבא של מתן, די ג'י ושדרן רדיו מיתולוגי מת לפני חמישה חודשים מדום לב. הוא השאיר אחריו פלטת די ג'י כבדה ושאלות גדולות שנוגעות לאבהות וליצירה. מתן מחפש בית לפלטה. היא מסמלת את כל מה שהוא לא רוצה להיות - אבא לא מתפקד, גבר חלש ובדרן שוליים. הוא חובר למעיין, חברו הטוב, וביחד הם יוצאים למסע בו יפגשו אבות יוצרים משלושה דורות שונים.

מנטורים

01מיבל בן דוד.png

מיכל בן דוד

יריב מוזר.png

יריב מוזר