יוצרים

גם כאן. וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן וגם כאן

מעיין טל

מגידו

23 במאי, 20:30

כשגופת אסיר בטחוני מתגלה באתר חפירות ארכיאולוגיות בכלא מגידו, חוקר ישראלי וחוקר פלסטיני נאלצים לשתף פעולה כנגד רשת מסועפת של ארגונים קיצוניים השואפים לממש את נבואת הארמגדון ולהצית מלחמת עולם שלישית על אדמת הקודש.

אלון לוי

שיעור לרוצח

23 במאי, 20:30

בורר בעולם התחתון, מתחזה למורה בתיכון כדי למצוא את התלמיד שרצח את בתו. אבל, הוא מגלה שהרצח זה רק קצה הקרחון.

אופיר פלדמן

הבשורה

23 במאי, 20:30

משפחת בנימיני מקבלת העתק רובוטי מושלם של הבן שנפל בקרב. קבלת הרובוט חושפת את הסודות והשקרים סביב חייו ומותו של הנופל.

הדר ארזי סרנו

נוסח

23 במאי, 20:30

רחובות ישראל כמו שעוד לא ראיתם אותם.

ענבר חורש

בודדים

23 במאי, 20:30

גרעין של חיילים בודדים, צעירים יהודיים מרחבי העולם, מגיעים מיוזמתם להתגייס לצה״ל, להילחם ולהגן על מדינת ישראל, אך בסתר מקווים להציל את עצמם.

איילת מיכאלי- ולק ותם דדון- משאלי

רשומון משפחה

23 במאי, 20:30

כעבור 35 שנות זוגיות יציבה, מחליטה ענת, אשתו של רב קהילה, לעזוב ולהתחיל חיים חדשים ללא מחויבויות, ובכך משאירה רב בודד בקהילתו ושבעה ילדים המתמודדים עם השינויים גם בחייהם. הסדרה שלנו תעקוב אחר ההורים ושתי הבנות הגדולות במשפחה , כאשר הודעת הפרידה מערערת את כולם ויוצרת אדוות רבות.

אלירן פלד

הנובורישים

23 במאי, 20:30

אלי בראון, נובוריש שלא עבד יום בחייו, מתעורר למציאות בה לו ולמשפחתו אין שקל. בהובלתו יוצאת המשפחה למלחמת הישרדות מעמדית- שבמהלכה יבינו שהם ייצאו מהבור הזה רק אם ילמדו לסמוך אחד על השני.

ניר גילעת

שפת אם

23 במאי, 20:30

כמה דקות לאחר שיונתן (29) מודיע לאמו, אורית(65), שהוא מתכוון לעזוב את ישראל היא מקבלת התקף לב. מאותו רגע החיים של כל בני המשפחה נכנסים לסחרור כשהם נאלצים להעביר חודש שלם בבית חולים ומנסים להתמודד עם מחלתה שלאם המשפחה ובעיקר, אחד עם השנייה.

תמרה גלעוז עלי

החיים שלנו תותי

23 במאי, 20:30

נטלי, אישה מוכה הבורחת עם בתה תותי למעון לנשים מוכות בבית זית ומגלה ביחד עם אחיותיה לגורל שהדרך אל החופש לא פשוטה בכלל...

עמרי לרון

לא הומו

23 במאי, 20:30

יואל עוזב את אשתו וחוזר לגור אצל הוריו כדי לשלול אחת ולתמיד את האפשרות שהוא בעצם הומו. אבל מה יקרה אם כל ניסיון להוכיח לעצמו שהוא לא הומו, יגרום לו להבין שהוא בעצם כן.

קרן שפט

וקרן חובב

שעת אפס

23 במאי, 20:30

שעת אפס. קומדיה סאטירית. יעל, מורה מתחילה מלאת מוטיבציה, מגיעה לבית הספר היסודי "גוונים". יחד עם צוות המורות הותיק בבית הספר, תחת מציאות מורכבת יומיומית, היא מנסה לשרוד את שנת הלימודים הראשונה במטרה להפוך למורה שתמיד חלמה להיות.

מנטורים

אמיל בן שמעון

דרמה

יובל פרידמן

דרמה

שמואל חיימוביץ

דרמה

מיכל אבירם

דרמה

kanyo@kan.org.il

סינמטק ירושלים, דרך חברון 11 ירושלים

כאן יוצרים בירושלים: לוגו הרשות לפיתוח ירושלים
לוגו כאן תאגיד השידור הישראלי
כאן יוצרים בירושלים: לוגו המיזם לקולנוע ולטלוויזיה בירושלים