על אודות

כאן יוצרים בירושלים

סדרות
מתוסרטות לטלוויזיה

יוצרים

צבא, מיניות, חינוך ומשפחה נפגשים במסלול המתוסרט של כאן יוצרים בירושלים. הז'אנרים נעים ממדע בדיוני, לדרמות פשע, קומדיות, וסיפורים אישיים ועדינים.  יוצרי המסלול השקיעו את הלב והנשמה בכל מילה כתובה, התחברו לדמויות ולמאורעות שיצרו בדמיונם, ועברו כברת דרך בימי החממה עם המנטורים שלהם.

מעין טל.png

מעיין טל

מגידו

כשגופת אסיר בטחוני מתגלה באתר חפירות ארכיאולוגיות בכלא מגידו, חוקר ישראלי וחוקר פלסטיני נאלצים לשתף פעולה כנגד רשת מסועפת של ארגונים קיצוניים השואפים לממש את נבואת הארמגדון ולהצית מלחמת עולם שלישית על אדמת הקודש.

אלון לוי.png

אלון לוי

שיעור לרוצח

בורר בעולם התחתון מתחזה למורה בתיכון כדי למצוא את התלמיד שרצח את בתו. אבל, הוא מגלה שהרצח זה רק קצה הקרחון.

OFIR FELDMAN_PIX - Ofir Feldman01.jpg

 אופיר פלדמן

הבשורה

משפחת בנימיני מקבלת העתק רובוטי מושלם של הבן שנפל בקרב. קבלת הרובוט חושפת את הסודות והשקרים סביב חייו ומותו של הנופל.

הדר ארזי סרנו.png

הדר ארזי סרנו

נוסח

דתל"ש וזמר כושל מתחזה לחזן דתי כדי להתקרב למשפחת עבריינים ומתחיל לקבל את התהילה עליה תמיד חלם בזמן שהוא משקר לכל הקהילה

ענבר חורש.png

ענבר חורש

בודדים

גרעין של חיילים בודדים, צעירים יהודיים מרחבי העולם, מגיעים מיוזמתם להתגייס לצה״ל, להילחם ולהגן על מדינת ישראל, אך בסתר מקווים להציל את עצמם.

תם ואיילת_250X250.jpg

איילת מיכאלי- ולק ותם דדון- משאלי

רשומון משפחה

כעבור 40 שנות זוגיות יציבה, מחליטה ענת, אשתו של רב קהילה, לעזוב ולהתחיל חיים חדשים ללא מחויבויות, ובכך משאירה רב בודד בקהילתו ושבעה ילדים המתמודדים עם השינויים גם בחייהם. הסדרה שלנו תעקוב אחר ההורים ושתי הבנות הגדולות במשפחה , כאשר הודעת הפרידה מערערת את כולם ויוצרת אדוות רבות.

אלירן פלד.png

אלירן פלד

הנובורישים

אלי בראון, נובוריש שלא עבד יום בחייו, מתעורר למציאות בה לו ולמשפחתו אין שקל. בהובלתו יוצאת המשפחה למלחמת הישרדות מעמדית- שבמהלכה יבינו שהם ייצאו מהבור הזה רק אם ילמדו לסמוך אחד על השני.

ניר גילעת.png

ניר גילעת

שפת אם

כמה דקות לאחר שיונתן  מודיע לאמו, אורית, שהוא מתכוון לעזוב את ישראל היא מקבלת התקף לב. מאותו רגע החיים של כל בני המשפחה נכנסים לסחרור כשהם נאלצים להעביר חודש שלם בבית חולים ומנסים להתמודד עם מחלתה של אם המשפחה ובעיקר, אחד עם השנייה.

תמרה גלעוז עלי

תמרה גלעוז עלי

החיים שלנו תותי

נטלי, אישה מוכה הבורחת עם בתה תותי למעון לנשים מוכות בבית זית ומגלה ביחד עם אחיותיה לגורל שהדרך אל החופש לא פשוטה בכלל...

עמרי לרון.png
קרן וקרן_250X250.jpg

עמרי לרון

לא הומו

יואל עוזב את אשתו וחוזר לגור אצל הוריו כדי לשלול אחת ולתמיד את האפשרות שהוא בעצם הומו. אבל מה יקרה אם כל ניסיון להוכיח לעצמו שהוא לא הומו, יגרום לו להבין שהוא בעצם כן.

קרן שפט

וקרן חובב

שעת אפס

שעת אפס. קומדיה סאטירית. יעל, מורה מתחילה מלאת מוטיבציה, מגיעה לבית הספר היסודי "גוונים". יחד עם צוות המורות הותיק בבית הספר, תחת מציאות מורכבת יומיומית, היא מנסה לשרוד את שנת הלימודים הראשונה במטרה להפוך למורה שתמיד חלמה להיות.

מנטורים

אמיל בן שמעון.jpg

אמיל בן שמעון

10יובל פרידמן.png

יובל פרידמן

01שמואל חיימוביץ.png

שמואל חיימוביץ

מיכל אבירם.jpg

מיכל אבירם